Zaznacz stronę

Mop z mikrofibry-M3

Mop z mikrofibry-M3

Czy wiesz, że …

mikrofibra to typ mikrowłókna składający się z odpowiedniej mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych. Otrzymane w ten sposób mikrowłókna są 10 razy cieńsze niż jedwab i 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa. Produkowane z cienkich, syntetycznych włókien mopy bardzo dobrze i szybko wchłaniają wilgoć. Są wyjątkowo miękkie, dlatego zaleca się je zwłaszcza do czyszczenia powierzchni wrażliwych na zarysowania, takich jak podłogi drewniane, powierzchnie laminowane, posadzki czy podłogi z płytek ceramicznych.
Jednocześnie mikrofirba jest materiałem niezwykle odpornym na wszelkiego rodzaju rozdarcia, dlatego mopy z mikrofibry są wyjątkowo trwałe, a kolejną ich zaletą jest to, że są hipoalergiczne. Ważną ich cechą jest to, że szybko schną oraz na długo zachowują nasycone kolory.

Mopy z mikrofibry do dokładnego i wydajnego czyszczenia silnych zanieczyszczeń oraz do polerowania wszelkiego rodzaju gładkich podłóg. Absorbują ponad 500 ml wody lub płynów. Bardzo duże rozmiary zapewniają wysoki efekt czyszczenia. Pasują do standardowych uchwytów i wiader do mopa dostępnych na rynku.

Mikrofibra świetnie zbiera brud i kurz oraz chłonie
8 razy więcej niż sama waży

Mop z mikrofibry – świetnie ściera zabrudzenia i chłonie kurz – nawet na sucho! Paski z mikrofibry bardzo dobrze chłoną nadmiar wody i łatwo je wycisnąć. Do mycia podłogi nie musisz używać silnych detergentów

Cechy produktu

Numer katalogowy: M3

Opis: Końcówka MOP 150 g

EAN: 5904029000735

Skład surowcowy: 20% poliamid / 80 % pes

Karton – 24 szt

Folia – 60 szt

Waga artykułu: 1 szt – 150 g

Zapytaj o produkt

5 + 2 =

POLID

PRODUCENT MOPÓW

Firma "PoLiD" w 1991 roku jako pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję MOP-ów sznurkowych.

Jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym producentem, a świadczy o tym fakt, iż nasze wyroby znajdują się na półkach wielu hurtowni oraz supermarketów w kraju i na świecie.

Nasze produkty są połączeniem dobrej jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjnej ceny. Dopełnia je bogata kolorystyka oraz nowoczesny wygląd opakowań.

WYPRODUKOWANO W POLSCE